Psi k adopci

V této sekci jsou pejsci, kteří jsou ihned k adopci. V sekci "NALEZENÍ PSI" jsou psi, kteří čekají ve lhůtě 21 dnů na svého pána. Tyto psy si lze zamluvit a pokud si je majitel nevyzvedne, poté adoptovat.

Pohlaví:   pes

Přibližný věk:   2 roky

Plemeno:    kříženec

Charakteristika:     Patrik je cca 2 letý kříženec pinče. Patrik má svoje životní krédo štěkej, vrč, vyhrožuj a měj radost, že se ti všichni bojí. My jsme ho v útulku, ale prokoukli a poznali, že je to ve skutečnosti mazlivý a chovací pejsek, který se do nás láskou úplně vpíjí. Ale je pravda, že mužskou část populace opravdu nemusí. Bohužel pro něj není žádná výška plotu překážkou, možná je křížený i s nějakou šikovnou opičkou. Proto by byl vhodný pouze do bytu, k nějaké starší paní, která se mu bude věnovat.

Vhodné umístění:    rodinný domek se zahrádkou nebo byt


Patrik (2)

Patrik (3)

Patrik (4)

Patrik (5)

 

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×