Pomáhají nám

Naše poděkování patří v první řadě těm, kteří nám pomáhají v péči o zdraví opuštěných pejsků: MVDr. Jan Vajc - Kamenná, MVDr. Václav Beneš - Příbram II, MVDr. Ivan Šorf a v.t. Jan Říha - Podlesí, veterinární klinika Weilovna


 

Děkujeme vám všem, kteří jste pejskům v útulku Lazec darovali granule BRIT nebo HAPPY DOG - přispíváte tím k zlepšení zažívání pejsků a jejich celkové kondici.

Prosíme, pokud chcete pejskům darovat granule, darujte jim právě ty, které jim dělají dobře. Častou změnou krmiva dochází k zažívacím potížím.
Též granule s prošlým datem trvanlivosti nejsou vhodné, bohužel i ty do útulku najdou cestu a i když jsou pejsci odložení a bezprizorní, takovou stravu si jistě nezaslouží. 

 

Poděkování platí i televizi Mňau, která vysílá nabídku lazeckých psů. Děkujeme

 


 

Transitmedia

Děkujeme společnosti Transitmedia - www.transitmedia.cz, která je provozovatelem obrazového vysílání na LCD obrazovkách instalovaných ve veřejných dopravních prostředcích (autobusových linkách BOSÁK BUS, spol. s r.o.) v okresech Příbram, Praha-Západ a Praha. Zejména pak panu Riškovi za nabídku inzerovat lazecký útulek pomocí reklamního spotu.

Vysílací program TRANSITMEDIA je kombinací zpravodajství a reklamy (inzerce) a je vysílán denně po celou provozní dobu veřejného dopravního prostředku.

TRANSITMEDIA prostřednictvím svého vysílání oslovuje každý měsíc více než 80.000 cestujících (diváků).

Věříme, že tímto budou opuštění psi v útulku Lazec ještě více zviditelněni a o krůček blíže k novému domovu.

Ještě jednou za lazecké pejsky děkujeme :)

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×