rok 2016

 

 

V měsíci prosinci nám přispěli:

 

Poděkování

Končí rok 2016 a my bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, venčitelům, přátelům útulku, prostě všem lidem, kteří jakýmkoli způsobem pomáhali příjemnit život pejskům v útulku. Zároveň děkujeme veterinárním lékařům, kteří s námi spolupracují. Dík patří též našim dobrovolným správcům webových stránek Pavlovi a Lucce.

Moc všem děkujeme a přejeme hezké prožití vánočního času a hodně zdraví a pohody v roce 2017. Ať vám přítomnost našich pejsků, ale i těch vašich domácích pejsků, kteří mají to štěstí mít vlastní domov, přináší radost.

A nakonec naše oblíbené heslo – Koupit si psa je otázkou peněz, vzít si psa z útulku je otázkou srdce. Pokud máte chuť, podmínky a čas, adoptujte si pejska. Přijde k vám věrný kamarád, dobrý společník a samozřejmě také právoplatný člen vaší rodiny.

Akce Ježíšek v útulku

V neděli 18.12.se v útulku konal již 3.ročník akce Ježíšek v útulku. Jak už jsme psali v minulém čísle je to akce krásná, dojemná, která přinese všem zúčastněným hezký pocit sounáležitosti. V útulku se sešlo kolem stovky lidí, byli tu jednotlivci, dvojice i celé rodiny s dětmi. Při akci se v hotovosti vybralo 26 443,-Kč a nespočet dárečků pro pejsky. Za vybrané peníze se hned v den konání akce nakoupilo v ZOO shopu Uran a v AKVA ZOO TESCO granulované krmivo , konzervy a jiné chovatelské potřeby, které se v útulku využijí. V obou obchodech jsme dostali výrazné slevy při nákupu a k tomu nějaké pamlsky a hračky pro pejsky. Ti, kteří měli zájem se této akce zúčastnit a nemohli přijít do útulku, poslali finanční částku na náš transparentní účet. Všem zúčastněným velmi děkujeme. A velké poděkování patří organizátorům akce Karolíně Jíchové, Veronice Smudové, Tomáši Ptáčkovi a Janu Matějkovi.

 

pan Šíma - granule Brit, piškoty, kapsičky, frontline, alavis, savo, pan Bařtipán - konzervy, pí Ptáčková - finanční dar, pan Kaše - granule Brit, pí Kočendová - finanční dar, pan Drábek - konzervy, paštiky, kapsičky, pí Trejbalová - pamlsky,deky,piškoty, pan Jelínek - granule Brit, pan Fojt - konzervy, kapsičky, pí Řehořová - granule Brit, piškoty, Vavruškovi - granule Brit, piškoty, pí Veinfurterová - granule Brit, piškoty, pan Pečený - granule Brit, pí Handlová - konzervy, piškoty, pamlsky a psí salámy, SAPIKO - granule Brit, rodina Smolíkova a Vršeckých - granule Brit, Effipro, pamlsky a tablety na odčervení

transparentní účet (finanční dar) - pan Čaloun, pí Hájková, pan Dejm, pí Bažantová, pí Merunová, Jakub, Petra a Judy pejskům, pí Pištěláková, pí Kašparovská, pan Lébr, pan Strachota, pan Bielák, Odehnalovi, Gama servis s.r.o., sl Polšteinová, pí Oudová, pí Nevrklová, pí Čavojská, pí Rysová, pan Petukhov, pí Hájková, pan mgr. Klouzek, pí Zázvůrková, pí Zajíčková, pí Sedláková, pan Cichra, pan Macků

 

V měsíci listopadu nám přispěli:

dar   - Od nadace na ochranu zvířat jsme dostali granule z kampaně ,,Pomozte
   naplnit misky v útulcích"

    - Od CZC Příbram a pana Glogara jsme dostali piškoty, konzervy, savo,
   misky, vodítka, šampony, ochr.rukavice, granule, nůžky na drápky,
   pinzety, hřeben, deky a ručníky

  

Velmi děkujeme slečně Lence Sobotkové za kvalitní podložky, deky a kožešinu pro pejsky na zimu do bud

deky 1   deky 2   deky 4

pí Majerová - granule a pamlsky

transparentní účet (finanční dar) - pí Gjuricová, pí Zajíčková, pí Hejnová, pan Svatoň

 

V měsíci říjnu nám přispěli:

pí Eiblová - granule Brit a piškoty, Mateřská škola ul.Školní 131 - pamlsky a kapsičky, pí Horná - dárkový poukaz na chovatelské potřeby v hodnotě 500kč, piškoty, obojky, vodítka a deky

transparentní účet (finanční dar) - pí Hájková

 

V měsíci září nám přispěli:

DSC01390  DSC01393  DSC01395  DSC01428

DSC01431  DSC01432  DSC01433

Dne 15.9. nás navštívila ZŠ PRAKTICKÁ PŘÍBRAM. Pro hojnou účast musely děti
přijít ve dvou skupinách a pejskům donesly spoustu dárečků, za což velice
děkujeme.

ZŠ Praktická Příbram - piškoty, pamlsky a konzervy

pí Příhodová - piškoty a konzervy, pí Pammerová - granule Brit, firma HAPPY DOG - konzervy a osušky, SEN ZVÍŘAT -  granule BRIT, konzervy, misky, piškoty, pamlsky, obojky, pan Mgr. Král - granule Happy Dog

transparentní účet (finanční dar) - pí Zajíčková

 

 

V měsíci srpnu nám přispěli:

pí Pammerová - granule Brit, pí Gjuričová - finanční dar

transparentní účet (finanční dar) - pí Zajíčková, pí Hájková, pí Merunová

 

 

V měsíci červenci nám přispěli:

pí Zábranská - granule Brit, pamlsky a hračky

 

 

V měsíci červnu nám přispěli:

DSC00904

Psí útulek navštívili 27.6.2016 studenti Integrované střední školy. Děkujeme za sponzorské dary – granule Brit, pamlsky, hračky a deku.

pan Bakalář - granule Brit, pamlsky

transparentní účet (finanční dar) - pí Zajíčková, pí Hájková

 

V měsíci květnu nám přispěli:

pí Sirotková - granule Brit, pamlsky a kapsičky

transparentní účet (finanční dar) - pan Havelka

 

V měsíci dubnu nám přispěli:

sl Hájková - granule Brit

 

V měsíci březnu nám přispěli:

Velké poděkování patří veterinární klinice Na Weilovně, která věnovala našemu útulku finanční dar 20 000 ,- Kč a jako bonus darovala  našemu útulkovému marodu Rafovi 12 kg speciálních dietních granulí a 15 kg granulí pro ostatní pejsky.  Klinika nám při osobním předání sponzorského daru v útulku dne 23.3.2016 předala darovací certifikát, a zároveň vysvětlila, jak tento vysoký sponzorský dar vznikal. Peněžní prostředky byly získány prodejem tomboly na 1.Společenském plese pořádaném v Pivovaru Podlesí dne 6.2.2016 veterinární klinikou Na Weilovně. Součástí plesu byla i dražba tří obrazů, které namalovala sestřička kliniky Kateřina Smolová a které velkou měrou přispěly k navýšení sponzorského daru.

Scan20001

Je výborné, že z plesu se neradovali pouze zúčastnění, ale následně i naši útulkoví pejsci. Klinice moc děkujeme, přejeme další úspěšný ples v příštím roce a hlavně jí přejeme hodně úspěchů při léčení všech zvířátek.

 

pan Jelínek - granule Brit, pan Řezníček - granule Happy dog, pamlsky a konzervy
děkujeme slečně Jančatové, která maluje obrázky a z jejich prodeje každý rok přiveze dárky a pamlsky

 

V měsíci únoru nám přispěli:

pí Chládková - inanční dar, pan Eliáš - finanční dar

 

V měsíci lednu nám přispěli:

pí Sedláková - granule Brit, pamlsky, obojky, vodítka a konzervy, firma JAVEKAR - granule Brit

Velké poděkování patří veterinární klinice Na Weilovně, která věnovala našemu útulku finanční dar 20 000 ,- Kč a jako bonus darovala  našemu útulkovému marodu Rafovi 12 kg speciálních dietních granulí a 15 kg granulí pro ostatní pejsky. Klinika nám při osobním předání sponzorského daru v útulku dne 23.3.2016 předala darovací certifikát, a zároveň vysvětlila, jak tento vysoký sponzorský dar vznikal. Peněžní prostředky byly získány prodejem tomboly na 1.Společenském plese pořádaném v Pivovaru Podlesí dne 6.2.2016 veterinární klinikou Na Weilovně. Součástí plesu byla i dražba tří obrazů, které namalovala sestřička kliniky Kateřina Smolová a které velkou měrou přispěly k navýšení sponzorského daru.

Member Login

×