Pomáhají nám

Naše poděkování patří v první řadě těm, kteří nám pomáhají v péči o zdraví opuštěných pejsků: MVDr. Jan Vajc - Kamenná, MVDr. Václav Beneš - Příbram II, MVDr. Ivan Šorf a v.t. Jan Říha - Podlesí, veterinární klinika Weilovna


 

Děkujeme vám všem, kteří jste pejskům v útulku Lazec darovali granule BRIT nebo HAPPY DOG - přispíváte tím k zlepšení zažívání pejsků a jejich celkové kondici.

Prosíme, pokud chcete pejskům darovat granule, darujte jim právě ty, které jim dělají dobře. Častou změnou krmiva dochází k zažívacím potížím.
Též granule s prošlým datem trvanlivosti nejsou vhodné, bohužel i ty do útulku najdou cestu a i když jsou pejsci odložení a bezprizorní, takovou stravu si jistě nezaslouží. 

 

Poděkování platí i televizi Mňau, která vysílá nabídku lazeckých psů. Děkujeme

 


 

Transitmedia

Děkujeme společnosti Transitmedia - www.transitmedia.cz, která je provozovatelem obrazového vysílání na LCD obrazovkách instalovaných ve veřejných dopravních prostředcích (autobusových linkách BOSÁK BUS, spol. s r.o.) v okresech Příbram, Praha-Západ a Praha. Zejména pak panu Riškovi za nabídku inzerovat lazecký útulek pomocí reklamního spotu.

Vysílací program TRANSITMEDIA je kombinací zpravodajství a reklamy (inzerce) a je vysílán denně po celou provozní dobu veřejného dopravního prostředku.

TRANSITMEDIA prostřednictvím svého vysílání oslovuje každý měsíc více než 80.000 cestujících (diváků).

Věříme, že tímto budou opuštění psi v útulku Lazec ještě více zviditelněni a o krůček blíže k novému domovu.

Ještě jednou za lazecké pejsky děkujeme :)

Member Login

×