Nalezení psi

Psi v této sekci s uvedeným evidenčním číslem jsou umístěni v útulku a  čekají na vyzvednutí svým pánem. Pokud se tomu tak nestane do 21 dnů (karanténní doba) jsou nabízeni k adopci. Je tedy možné si pejska vyhlédnout již zde a podle data odchycení si vypočítat, kdy jej lze adoptovat.

Pohlaví:   pes

Přibližný věk:   1,5 roku

Plemeno:    kříženec

Charakteristika:     Brok je asi 1,5 roku starý kříženec střední velikosti. Odchycen MP Pod Čertovým pahorkem v Příbrami. Je velice hodný a přátelský, vhodný i do bytu. Jeho jedinou vadou, za kterou nemůže je špatný růst předních tlapek. S tímto hendikepem, si ale velice dobře poradil. Tato vada je způsobena bohužel nepřirozeným křížením různých plemen psů. Je to miláček, který rozehřeje každé smutné srdíčko.

Vhodné umístění:    rodinný domek se zahrádkou nebo byt


Brok (2)

Brok (3)

 

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×