Nalezení psi

Psi v této sekci s uvedeným evidenčním číslem jsou umístěni v útulku a  čekají na vyzvednutí svým pánem. Pokud se tomu tak nestane do 21 dnů (karanténní doba) jsou nabízeni k adopci. Je tedy možné si pejska vyhlédnout již zde a podle data odchycení si vypočítat, kdy jej lze adoptovat.

Pohlaví:   pes

Přibližný věk:   1,5 roku

Plemeno:    kříženec

Charakteristika:    Pixlík je cca 1,5 roku starý pejsek křížence. Přijat byl dne 29.6.2017. Byl uvázaný na tenisovém hřišti u 7.ZŠ v Příbrami. Má červený obojek a flexi vodítko v téže barvě. Z počátku byl velmi nedůvěřivý a bojácný. Nyní je z něj veselý a hravý pejsek.

Vhodné umístění:    rodinný domek se zahrádkou nebo byt


Pixlik (2)

Pixlik (3)

 

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×