Jak nám můžete pomoci

Technické služby města Příbrami zřídily transparentní účet pro  psí útulek. Na tento účet je možné posílat peněžité dary, které budou využity pouze pro útulek. Dárci i ostatní veřejnost  se budou moci od 1.5.2016 podívat jaké pohyby na účtu probíhají,  tj. kdo  nám daroval peněžitý dar, výši daru a zároveň uvidí i čerpání darovaných peněz ve prospěch útulku. Na našich stránkách uveřejníme do 1.5.2016 jak tento náhled do účtu pro veřejnost bude možný.

Číslo transparentního účtu 182-521110379/0800 Česká spořitelna, a.s.

Pro vstup na transparentní účet TS Příbram klikněte sem.

Základní informace k poskytování darů pro psí útulek

Zákon č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů umožňuje poplatníkům daně z příjmů fyzických a právnických osob odečíst od základu daně hodnotu bezúplatného plnění poskytnutého mj. právnickým osobám se sídlem na území ČR na ochranu zvířat a jejich zdraví, pokud úhrnná hodnota bezúplatných plnění

· u fyzických osob ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč nejvýše však 15 % základu daně (§15 odst. 1),

· u právnických osob ve zdaňovacím období činí alespoň 2000 Kč nejvýše však 10% základu daně (§20 odst. 8).

Technické služby města Příbrami, p.o. vystavují potřebné potvrzení příjemce bezúplatného plnění s uvedením částky a účelu daru v případě osobního předání daru v peněžní či nepeněžní podobě přímo v Psím útulku. V případě zaslání finančního daru na transparentní účet Psího útulku do zprávy pro příjemce prosím uvádějte Vaše jméno, příjmení a adresu, případně IČ organizace, aby Vám mohlo být potřebné potvrzení zasláno. Potvrzení bude zasláno vždy po ukončení zdaňovacího období, nejpozději k 31.1. roku následujícího.

 

 


 

 

Informace pro ty, kteří chtějí pejskům v útulku Lazec věnovat granulky.
Z důvodu předcházení zažívacích potíží u psů se přešlo v útulku Lazec na krmivo značky BRIT a HAPPY DOG.

Pokud tedy chcete podarovat pejsky v našem útulku konkrétně granulemi, prosíme pouze o tyto granule, jiné nebudou přijímány. Častou změnou krmiva psi trpí zažívacími potížemi, kterým je třeba touto cestou předcházet.

Též granule s prošlým datem trvanlivosti nejsou vhodné, bohužel i ty do útulku najdou cestu a i když jsou pejsci odložení a bezprizorní, takovou stravu si jistě nezaslouží.

Děkujeme za pochopení


 

Granule - BRIT a HAPPY DOG (Adult, Senior ), piškoty, pamlsky, vitamíny, pangamín, Frontline proti blechám, savo, chloramin,  Alavis 3 - kloubní výživa a větší nerezové misky.


 

Od 1.1.2010 probíhá venčení pejsků z útulku, pro zájemce jsou připraveny bližší informace v sekci " Venčení v útulku".

Procházka udělá velikou radost jak pejskům, tak jistě i vám, kteří například nemůžete mít vlastního pejska nebo o jeho pořízení zatím jen přemýšlíte :)

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×