Fotogalerie

Veškeré fotografie a hlavně fotografie z venčení naleznete ZDE

Na Velikonoční pondělí 1.4.2013 se konal ve vestibulu divadla Velikonoční dobročinný bazárek. Tuto akci pořádalo již druhý rok Divadlo Ant.Dvořáka Příbram. V letošním roce věnovalo Divadlo výtěžek z bazárku našemu Psímu útulku v Lazci, za což chceme Divadlu moc a moc poděkovat. Dostali jsme nečekaně vysokou finanční částku 17.175,- Kč , dostali jsme také šek od firmy Weber Mlýn v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží v jejich prodejně v Příbrami.

Z darovaných peněz bychom chtěli pořídit veterinární digitální váhu pro psy . Pejskům určitě také nakoupíme kvalitní granulované krmivo, koupíme přípravky proti parazitům, kloubní přípravek Alavis 3, Frontline proti klíšťatům , vitamíny a minerály a samozřejmě pamlsky .

Takže ještě jednou velké poděkování Divadlu a také návštěvníkům bazárku. Všichni, kteří se o Psí útulek staráme, máme z této podařené akce velkou radost a příjemný pocit, že osudy pejsků v útulcích nejsou lidem lhostejné.

A proto, všichni, kteří máte rádi pejsky a máte čas a chuť, navštivte náš útulek a třeba si nějakého pejska vezmete do svého domova hned nebo o tom začnete alespoň rozmýšlet .

 

více foto zde

 


Bazarek (2)

Bazarek (3)

Bazarek (4)

Bazarek (5)

 

Baron - pomoci můžete nákupem na těchto stránkách

Pokud je tu někdo, kdo nakupuje sortiment chovatelských potřeb ze stránek www.baron.cz prosím, ABY PŘED KAŽDÝM NÁKUPEM VSTOUPIL NA TYTO STRÁNKY PŘES BANNER umístěný na webu útulku Lazec www.utulekpribram.cz Vstupem přes tento banner a následným nákupem přispívá Baron 7% provizí z Vašeho nákupu právě na Psí útulek Lazec. Nic víc krom 10ti vteřin Vašeho času to nestojí. Lidem, kteří na BARONU ještě nenakupovali, minimálně doporučuji, jejich nabídku prohlédnout, zvláště pak sekci "PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA"

×

Member Login

×