Správu webu a FB stránek provádějí dobrovolníci a jsou aktualizovány vždy o víkendech. Pokud chcete v průběhu týdne aktuální informace, nebo si pejska zamluvit, je nutné si vždy zavolat přímo do útulku! Též o povaze pejsků a jejich vhodnosti umístění vám řeknou nejvíce jejich ošetřovatelé, kteří jsou s nimi téměř každý den. Děkujeme za pochopení. Tel.: 318 629 531, 777 705 616.

Technické služby města Příbrami zřídily transparentní účet pro psí útulek. Na tento účet je možné posílat peněžité dary, které budou využity pouze pro útulek. Dárci i ostatní veřejnost se budou moci od 1.5.2016 podívat jaké pohyby na účtu probíhají, tj. kdo nám daroval peněžitý dar, výši daru a zároveň uvidí i čerpání darovaných peněz ve prospěch útulku. Číslo transparentního účtu 182-521110379/0800 Česká spořitelna, a.s.

Pro vstup na transparentní účet TS Příbram klikněte sem

Základní informace k poskytování darů pro psí útulek více zde

 

 

 

 • IMG 2960
 • Endy (13)
 • IMG 2963
 • Fox
 • IMG 2968
 • Raf
 • IMG 2972
 • Igor (1)
 • Endy ev.č. 95/15

  pes, cca 5 let, kříženec

 • Fox ev.č. 65/15

  pes, cca 4 roky, kříženec

 • Raf ev.č. 37/15

  pes, cca 3 roky, kříženec

 • Igor ev.č. 4/15

  pes, cca 5 let, kříženec

Informace!

Poděkování

 

Strom splněných přání

Již tradičně pořádala Veterinární klinika Na Zdaboři akci „Strom splněných přání“. Část této sbírky je určena pro naše pejsky, část pro kočičky ze Spolku pro kočky v Příbrami. Pejsky čekaly druhé Vánoce. Dostali toho opravdu hodně – granule, konzervy, kapsičky, paštiky, pamlsky, piškoty, ale i pelíšky, deky, obojky, obleček….Veterinární kliniko i všichni, kdo jste přispívali, děkujeme !

 

 

 

Ježíšek v útulku

23.12.2017 se konala již počtvrté akce "Ježíšek v útulku", kterou pořádali Karolína a Tomáš Ptáčkovi, Veronika Smudová a Jan Matějka. V útulku měli sraz všichni, kdo chtěli darovat našim psům věcné i peněžité dary. Ti, kterým to čas nedovolil, posílali peněžité dary na útulkový transparentní účet. Naši pejskové dostali  od zúčastněných dárky - granule, kapsičky, konzervy,  piškoty, pamlsky, vodítko, obojek, hračky v hodnotě téměř 10 000,-Kč. Zároveň pořadatelé vybrali od přítomných účastníků přímo v útulku  23 730 ,- Kč hotově a ihned jeli s vedoucí útulku nakoupit za tyto peníze další potřeby pro útulkové pejsky. Koupili podložky, šampony, dřevitou vatu, pelíšky, misky, granule, salámy, konzervy, kapsičky.  

Je to krásná akce, která přináší všem zúčastněným lidem hezký pocit a našim pejskům důležitou pomoc. Organizátorům i všem, kteří na útulku byli nebo poslali sponzorský dar na účet útulku moc děkujeme.

 

jvu2017

 

Více informací ZDE


Podmínky adopce

Občanovi, který projevil zájem o převzetí psa do své péče (adopce):


     
Občan, který projeví zájem o převzetí psa do své péče, sdělí tuto skutečnost zaměstnanci útulku. Zaměstnanec zařízení prověří dobu umístění konkrétního vybraného psa v útulku. Pokud je doba umístění delší než 21 dní (čekací a karanténní doba), vybere od občana poplatek za veterinární ošetření psa (ceník TS pro daný rok ). Po zaplacení poplatku vydá občanovi stvrzenku. Zapíše do knihy výdajů jméno, příjmení, přesnou adresu, číslo občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti, datum předání a psa vydá občanovi. V případě, že doba umístění psa v útulku je menší než 21 dní, psa nevydá a může dohodnout s občanem příslib o výdeji psa po naplnění předepsané doby umístění psa v útulku nebo nabídne psa, který splňuje podmínky.

 

 


 

 

 

 

Co to je čekací doba na adopci psa:


     
Čekací doba na adopci psa je 21 dní. Je to doba, po kterou má majitel psa možnost si psa z útulku vyzvednout. Po této době je možné dát psa do adopce.

 

 


 

 

Osvobození držitele psa od místního poplatku za psa:


     
Zaměstnanec útulku, který vydá psa do adopce, upozorní občana na možnost osvobození držitele psa od poplatků za psa na dobu 1 roku (vyhláška města Příbrami č.21/2003 ze dne 16.12.2003 čl.7/c). Každý občan města je totiž povinen psa přihlásit na Městském úřadu Příbram a platit roční poplatek za psa a tímto „osvobozením“ mu bude poplatek za psa na 1 rok prominut. V případě uplatnění tohoto osvobození má provozovatel psího útulku (Technické služby Příbram) právo kontrolovat podmínky pobytu psa u občana. (Je to období 1 roku od převzetí psa z útulku, a tato doba se nazývá doba na převzetí psa). V případě , že se v této době nebude držitel psa o psa řádně starat, může mu být pes odebrán. Zájemci o psa, který chce uplatňovat na Městském úřadu Příbram osvobození od poplatku za psa ,bude vydáno zaměstnancem útulku „Potvrzení o převzetí psa z útulku“.

 • Aktuality - klikni zde

   

   


  Sorbon1 (1)

  Sorbon odešel do nového domova dne 14.4.2018. Bydlet bude v Pňovicích :-)


  Black1 (1)

  Black odešel do nového domova dne 13.4.2018. Bydlet bude v Mnichovo Hradišti :-)


  Nalezení psi - Bobík ev.č. 62/18

  Bobik (1)


  Tonik (1)

  Toník odjel do nového domova dne 25.3.2018, bydlet bude v Příbrami :-)


  Dorka1 (1)

  Dorka odjela do nového domova dne 24.3.2018. Bydlet bude v Mnichov Hradišti :-)


  Kody1 (1)

  Kody odešel do nového domova dne 20.3.2018. Bydlet bude v Podlesí :-)


  Baryk1 (1)

  Baryk odešel do nového domova dne 17.3.2018. Bydlet bude v Zaječově :-)


  Rasty1 (1)

  Rasty odešel do nového domova dne 26.2.2018. Bydlet bude v Drásově :-)


  Misa1 (1)

  Míša odešel do nového domova dne 26.2.2018. Bydlet bude v Říčanech :-)


  KEny (1)

  Keny odešel do nového domova dne 24.2.2018. Bydlet bude ve Vranovicích :-)


   

Member Login

×